web statistics

Teslimat Bilgileri

ÖDEME ŞEKLİ:
Sitemizden alış verişi havale sistemi ile yapabilirsiniz,Ayrıca kapıda nakit ödeme sistemi seçenekleri'de mevcuttur.Kredi kartı ödeme sisteme dahil olmuştur,güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz.


KARGO:


Sitemizden yapılan her türlü taşıma işlemi yalnızca KATIRCIOGLU REDÜKTÖR  tarafından anlaşmalı kargo şirketleri ile yapılır, gönderilerini MNG KARGO ve  Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirmektedir.Yapılan özel anlaşmalardan sitemizden sipariş veren tüm üyelerimiz faydalanmaktadır. İade, değiştirme gibi işlemlerde taşıma ücreti müşteri tarafından karşılanır.İşletmemizin kusuru nedeniyle meydana gelen tüm taşıma ücretleri ‘’KATIRCIOGLU REDÜKTÖR ’’tarafından karşılanır.                                                       


KARGO SÜRESİ:


Siteden alınan ürünler en geç 5 iş günü içinde yurtiçi kargo'ya teslim edilir.Cumartesi,pazar günleri ve tatil günleri bu süreye dahil değildir.


Ürün sevk edildikten sonra müşterilerimize kargo takip numarası verilmektedir,bu numara ile kargo takibini yapabilirsiniz,3 gün içinde teslim olmayan kargolar için +905324121676 telefondan sorgulama yapabilirsiniz.kargo teslimlerinde 7 iş gününü aşan  gecikmeler için sorumluluk alıcı ile kargo firması arasındadır whatsapp